originál

TAHITIAN NONI International - MORINDA
v České Republice

Domů----- Společnost ----- Tahitská NONI ovocná šťáva----- Kontakt

Co je noni----- Od A do Z ----- Dávkování----- Sport----- Příběh

Účinky tahitské Noni ovocné šťávy zasáhly také sport.

Athletic Banned Substances Screening Program a WADA (světová Anti-Doping agentura) potvrdila na základě kontroly ConsumerLab.com, že Tahitská Noni ovocná šťáva neobsahuje žádné dopingové látky ze 170 látek uvedených v dopingovém seznamu. Více na : http://www.consumerlab.com/results/tahitian_noni.asp

Florian Mayer - tenista, zlepšil své postavení o 200 míst ve světovém žebříčku. „ Když někdo jako já jezdí po světě a závodí, je důležité mít funkční imunitní systém. Tahitská Noni ovocná šťáva mi k tomu napomáhá, abych rychle přivyknul k okolním podmínkám a tyto neměly vliv na mé výkony.“
Chauncey Ray Billups - basketbal, " . . . po několika týdnech jsem cítil, že mám větší výdrž a můj výkon se také zvýšil. Nyní je tahitská Noni ovocná šťáva součástí mého tréninku."
Josefine Lillhage - plavání "Tahitskou noni ovocnou šťávu piji od r. 2002 a bez ní si nedovedu představit tréning, ani přípravu před závody. Je to přípravek na cestě k titulům a k rekordům. Já piji tuto šťávu každý den."
Holly a Mike Semanoff - Body Building, "Tahitská Noni ovocná šťáva podporuje regeneraci našich sil po tréningu. Šťáva nám dodává mimo jiné také zvláštní fyzickou i duševní sílu, kterou potřebujeme k udržení našeho životního stylu"

Další sprtovce naleznete na těchto stránkách:

KLIK SEM !


Po otevření stránek německé centrály TNI můžete kliknutím na fotografii vyvolat celý článek.
Jazyk - německy, anglicky.